
HIGH (12+)
Een voorstelling over extase, lust en ‘natural high’
High gaat over high on life! Een dansvoorstelling van huischoreograaf Anne Suurendonk over extreme levenslust, hard willen gaan en het verlangen om diepe gevoelens aan te gaan.
In een Berlijnse techno bunker beleven zes dansers een avond vol extremen met een gezamenlijke drive om alles tot in het maximale te voelen en te ervaren. Ze raken in extase; leven het hier en nu. Laten we alles eruit halen wat erin zit en het leven vieren in z’n volledigheid. Want zonder downs, zijn er ook geen ups.
Thema’s: extase, lust, levensdrang, ‘natural high’
“Het is rauw, speels en oprecht.” (…) “De prikkelende choreografie (van Anne Suurendonk) past goed binnen het toegankelijke repertoire van Danstheater AYA.” - Lenka Boswijk in de Theaterkrant
Deze voorstelling duurt 60 minuten
Vrijdag 3 november om 20.00 uur in Theater Veerensmederij
LET OP! Er wordt gebruik gemaakt van een stroboscoop!
Speellijst
Dag | Datum | Tijd | Speelplek - Locatie | Telefoon | Kaarten |
---|---|---|---|---|---|
vr | 03 novembernov 2023 | 20:00 | Online bestellen |
Trailer
Recensies
Theaterkrant:
Jongerenfeest vol levenslust en energie
lees hier de hele recensie
Volkskrant ★★★★
Het is choreograaf Anne Suurendonk goed gelukt het extatisch gevoel van alles los durven laten te koppelen aan een onheilspellende ondertoon. Dankzij de stuwende soundscape van Tom van Wee voel je hoe de onzichtbare buitenwacht op de binnenwereld inbeukt.
Makers
Choreografie en regie: Anne Suurendonk
Muziek: Tom van Wee
Dans: Ali Zanad, Melisa Diktaş, Evelien Jansen, Linde Wagemakers, Marko Šakić en Filippo Gualandris.
Dramaturgie: Lisa van den Burg
Decorontwerp: Erik van Raalte
Lichtontwerp: Maarten van Dorp
Kostuumontwerp: Jivika Biervliet